Gazetarja urim të zgjedhur për festa, fotoja me djalin

0 0

Gazetarja Fiori Dardha i është bashkuar personazheve publike që kanë uruar ndjekësit e tyre për festat e fundvitit së bashku me fëmijët.

Fiori në rrjetin social Instagram ndan një foto të saj të përqafuar me djalin e saj, Abelin.
“Gëzuar 2020”- shkruan ajo krahas fotove me djalin e saj.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Tragjedi për familjen shqiptare në...

Një dramë ka ndodhur në Pizë, ku një foshnjë dy-mujore humbi jetën. Shkaku i vdekjes së fëmijës ishte airbagu, i cili shpërtheu në momentin e përplasjes mes tri makinave të...

51 mënyra të thjeshta për...

Dita e Shën Valentinit shpesh është e përqendruar në shfaqjen e dashurisë ndaj të gjithëve përreth nesh - miqve, familjes, partnerëve dhe fëmijëve tanë. Ndërsa është e rëndësishme, festa është...

Nuk kam dashur kurrë të...

Më pëlqen ta mendoj veten time si argëtuese dhe relaksuese. Unë jam ajo që i pëlqen të qeshë dhe të kapërcejë vështirësitë në publik. Unë jam ajo që udhëtova vetëm...

“Nuk jam e sigurt si...

Pas largimit të parakohshëm nga jeta të yllit të basketbollit Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare  Gianna  dhimbja ka pllakuar familjen e tyre. Pak ditë pas tragjedisë, ka reaguar...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X