“Dashuria ime e parë”, aktori shqiptar shfaqet si rrallëherë me nënën e tij

0 0

Dashuria e parë për aktorin e njohur, Blerim Destani është nëna e tij. Aktori Destani,  i cili po e ndërton karrierën e tij jashtë vendit, në Gjermani ka publikuar një foto me nënën e tij.

Në foto ai i shtrëngon dorën ndërsa publikisht i shpreh dhe dashurinë.

“Dashuria ime e parë”,-shkruan ai.

Lexo më shumë: 22 këshilla si të kaloni zemërimin e fëmijëve nga nëna në mbarë botën


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X