“Ç’lloj nëne je ti?” Ja si i përgjigjet Arbana Osmani komentuesit/ FOTO

0 0

Personazhet publikë shpesh paguajnë një kosto të lartë për zgjedhjet e tyre. Duke e pasur jetën në sytë e publikut, atyre u duhet të presin komente për çdo gjë që ndodh, qoftë edhe për mënyrën si janë veshur.

Më i trishtë është fakti se të tilla komente njerëzit i lidhin me mëmësinë, pa menduar për ndikimin që mund të ketë një fjalë negative tek një nënë e re, e cila përballet me rrugëtimin e vështirë të të bërit prind.

Së fundmi, moderatorja e dashur Arbana Osmani është bërë pjesë e negativitetit të rrjetit, por ka ditur ta përballojë më së mirë.

Ajo postoi dje disa foto nga një vizitë që kishte bërë 4 vite më parë në Shën Petersburg.

Në këto foto moderatorja duket e veshur me rroba të ndryshme: dy herë me fustane e njëherë me pantallona.

Dikujt i kanë bërë shumë përshtypje veshjet dhe i ka komentuar në anglisht se ç’lloj nëne është ajo që vesh minifunde. Por, përgjigjja shumë e zgjuar e Arbanës nuk ka vonuar duke ia kthyer: Një nënë e lumtur.

Negativiteti në rrjet është një nga anët e errëta të epokës dixhitale në të cilën jetojmë, por kur ndërthuret me negativitetin ndaj mëmësisë, me dëshirën e keqe për të gjykuar një grua në rolin e nënës, situata është vërtet më e rëndë dhe ka nevojë për një analizë të thellë e të detajuar, që ndoshta do ndihmonte në zgjidhjen e këtij problemi.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X