Cila është fjala e parë e Hanës dhe a do të bëjë fëmijë tjetër Loredana?

0 0

Përveçse si këngëtare, loreda Zefi është shumë e dashur për publikun edhe sa i përket jetës së saj familjare. Fansat janë gjithmonë kuriozë të dinë rreth vajzës së saj Hanës, si dhe marrëdhënieve të tyre në familje.

Dhe reperja, si rrallëherë ua ka dhënë mundësinë të mësojnë gjithçka që kanë interes përmes intervistave pyetje-përgjigje të realizuara në Instagram.

Ndjekësit e kanë pyetur se cila ka qenë fjala e parë që e bija ka thënë dhe Loredana është përgjigjur: “Babi!”.

Pyetjes nëse dëshiron të bëjë fëmijë të tjerë, Loredana i është përgjigjur me bindje: “PO!”.

Siç duket ajo ka në plan të zgjerojë familjen, duke e bërë Hanën me motër ose vëlla.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X