Çfarë bën Zëri kur Elita mendon se ai po fle/ FOTO

0 0

Zëri duket se ka ndryshuar përgjithmonë jetën e prindërve të tij: këngëtarit Gjiko dhe moderatores Elita Rudi.

Nga çfarë kemi parë në postime në rrjetet sociale, të dy ata janë prindër shumë të përkushtuar.

Elita së fundmi ka postuar një foto ku na tregon për mbrëmjet e tyre me të birin. Zëri duket përmes një kamere, që mesa kuptohet prindërit ia kanë instaluar në dhomë.

Ai është krejtësisht i zgjuar dhe Elita shkruan se kjo ndodh sa herë që mendon se të birin e ka zënë gjumi. Kur e kontrollon përmes kamerës, ajo vëren se i biri i ka sytë e hapur dhe nuk duket aspak përgjumësh.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X