“Çdo vit e zotëron Hana”, urimi i Loredanës për të bijën

0 0

Reperja e njohur Loreda Zefi e cila njihet për bashkëpunimet e suksesshme me ish bashkëshortin e saj, Mozzik ka zgjedhur të urojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale përmes vajzës së saj, Hana. Në postimin e saj Loredana shprehet që Zoti do te jetë me të dhe vajzën e saj pavarësisht gjithçkaje.”Zoti të na japë shëndet vajza ime, zoti të na japë atë që meritojme vajza ime!!! Zoti të ecë me ne pavarësiaht se ku vajza ime shkon. Ti je 2020 dhe çdo vit ti e zotëron Hana.”-shkruan Loredana.

Lexo më shumë: E shoqëruar nga vajza, Loredana zbulon si i kaloi Krishtlindjet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Nga sot shërbëtor i 3...

Aktori i humorit dhe kryebashkiaku i Kolonjës është bëë sot baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e dytë të çifitt, duke e bërë...

Djali i Olta Gixharit mbushi...

Në datën 22 të muajit të kaluar, aktorja shqiptare Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilit i...

Ja çfarë i bën Ajka...

Kush ka vajza botën ka! Të gjithë prindërit e vajzave e veçanërisht baballarët e kuptojnë këtë lidhje të veçantë, sepse vajzat për nga natyra janë më të përkëdhelura, ledhatohen, bëjnë...

Sakrificat e bamirësisë, Emina Çunmulaj:...

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare e pasarelave botërore, është një nga vajzat më të bukura e me të pasura të shoëbizit shqiptar, por edhe atij ndërkombëtar. Por, me gjithë jetën luksoze,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X