A është shtatzanë Venera Lumani, komenti që ngjalli dyshime

0 0

Këngëtari i baladave të dashurisë Lind Islami, ka festuar dje ditëlindjen e tij të 29. Mes shumë urimesh, ai që mori shumë vëmendje ishte urimi i partneres së tij, këngëtares Venera Lumani.

Përveç shprehjes së dashurisë dhe urimit të rastit, fjalët e Venerës kanë ngjallur dyshimet se çifti është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

“Gëzuar ditëlindjen për gjysmën time më të mirë. Jam tepër krenare për ty Lind. 3në1”, shkroi Venerea në postimin e saj krahas një fotoje me Lindin në një vend romantik ku kishin shkuar për pushime.

Ky urim i veçantë nuk ka kaluar pa rënë në sy të ndjekësve të tyre, të cilët kanë filluar të komenojnë duke pyetur se çfarë nënkupton “3në1”.

Por, pas komenteve Venera e ka redaktuar postimin, duke e hequr këtë pjesë.

Muajt në vazhdim do të tregojnë nëse çifti është vërtet në pritje të ëmbël.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X