“Zemra plot”, blogerja feston ditëlindjen, publikon foton nga darka ‘sekrete’

0 0

Aulona Musta, moderatorja dhe blogerja e njohur  në rrjetet sociale festoi dje përvjetorin e ditëlindjes së saj. Edhe në këtë ditë të veçantë, ku ajo bëri plot 35 vjeç nuk ngurroi të ndajë detaje nga festa private me familjarët e saj. Në një foto ku nuk mungon askush dhe ‘asgjë’ e sigurisht me familjarët e saj pranë, Aulona shkruan se e ka zemrën plot.

 

View this post on Instagram

 

Zemra plot ❤️ Kur ke shendet per vete dhe per njerezit qe do, kupton qe gjithcka tjeter eshte vogelsi.

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on

Ajo që bie  veçanërisht në sy në foton e saj është kombinimi me vajzën e saj, Amara, e cila ka zgjedhur të jetë afër me ngjyrat e  fustanit të nënës së saj me lulen e kuqe që ka vënë mbi kokë. “Zemra plot, kur ke shëndet për vete dhe për njerëzit që do kupton se gjithçka tjetër është vogëlsi”-janë fjalët e zgjedhura të moderatores në këtë 35 vjetor.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

8 fakte befasuese për motrat...

Ka disa studime që shpjegojnë lidhjen mes motrave e vëllezërve në familje si dhe ndikimin indirekt që kanë ata në formimin dhe të ardhmen e njëri-tjetrit. Vëllezërit e motrat kalojnë...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Covid 19 dhe obeziteti, vëmendje...

Kushdo që mendoi se Covid-19 do të kursente fëmijët e kishte gabim. Virusi jo vetëm që prek edhe më të vegjlit, por në fëmijëri shkakton edhe një sërë efektesh të...

Letra për babagjyshin, nga nëna...

I dashur Babagjysh, Nuk do të kërkoj një kupon për disa rroba të reja ose telefonin e teknologjisë më të fundit. Gjithçka që dua për Krishtlindje është që fëmija im...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X