Zemra ime është 1 vjeç sot, Almeda uron të birin për ditëlindje/ FOTO

0 0

Një vit më parë, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolga njohën gëzimin më të madh të jetës. Në 5 maj të vitit 2019 ata u bënë për herë të parë prindër, kur Almeda solli në jetë vogëlushin që u pagëzua me emrin Efehan.

Sot vogëlushi Efehan feston ditëlindjen e tij të parë dhe e ëma ka zgjedhur që urimin publik ta bëjë me një foto kur ai ka qenë një muajsh dhe ka dalë në gjirin e nënës, teksa ajo e puth në ballë.

“1 muajsh në këtë foto dhe 1 vjeç sot. Si fluturon koha. Zemra ime është një vjeç sot. Më lër të të dua dhe pak më shumë, përpara se të mos jesh më i vogël”- janë fjalët plot emocion që dalin nga zemra e Almedës për ditëlindjen e parë të djalit të saj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X