Xhensila i mëson Ajkës t’i lyejë buzët/ VIDEO

0 2

Xhensila Myrtezaj vazhdimisht na tregon për mënyrat cilësore dhe aktivitetet që zgjedh për të kaluar kohën me të bijën Ajkën.

Ditën e stome ato e kanë nisur përmes një videoje në krevat, ku të dyja nënë e bijë duket se po argëtohen pafund. Xhensila po i mëson Ajkës së vogël si t’i lyejë buzët dhe nga të qëshurat që shikohen në video, duket se vetë Xhensila po e shijon më shumë se vogëlushja këtë kohë të bukur me njëra-tjetrën, duke i mësuar gjëra të reja së bijës.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme, të postuar në Instagramin e këngëtares.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X