“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni”, ditëlindja e djalit të Arbanës

0 0

Djali i parë i moderatores Arbana Osmanit, Joni, ka ditëlindjen dhe vetë Arbana e ka nisur ditën me një urim shumë të ndjerë për të në rrjetet socale.

Duke shpërndarë disa foto të momenteve të tyre më të bukura, ndër vite, moderatorja e të shtunave mbrëma i shkruan këto fjalë dashurie të birit:

“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Happy birthday jeta ime”.

Me Jonin, Arbana na ka njohur prej kohësh në rrjetet sociale, si dhe me pasionet e tij për lojërat lego dhe dashurinë e madhe për kafshët, e sidomos macet,njësoj si mami Arbana.

I urojmë edhe 100 vite të lumtura Jonit!

https://www.instagram.com/p/CMMAxXlgsdV/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X