loading

Vetëm pesë muajshe, vajza e këngëtares imiton të ëmën / VIDEO

0 0

Pesë muaj më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore Linda Halimi u bë nënë për herë të parë e vogëlushes Kaimana dhe kujtojmë se për gjithë muajt e shtatzanisë, e mbajti lajmin të fshehtë.

Së fundmi, Linda ka postuar në storyn e vet në Instagram një video, ku Kaimana duket së bashku me të ëmën, të cilën e imiton teksa këndon.

Linda këndon dhe pas saj Kaimana përpiqet të nxjerrë të njëjtët tinguj.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lori Hoxha jep këshillën e...

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha poston rrallë gjëra që kanë të bëjnë me jetën reale pasi siç thotë ajo “askujt nuk i pëlqen e vërteta”. Mirëpo duke qenë se...

“Si ia bën që vajza...

Mëmësia vjen së bashku me shumë sfida dhe emocione, dhe një nga sfidat më të mëdha për nënat është ushqyerja  e fëmijëve. Ka shumë nëna që vazhdimisht thonë se fëmijët...

Gjashtë muajshe shtatzënë, prezantuesja shqiptare...

Një vit pas lindjes së vajzës, prezantuesja Floriana Garo është shtatzënë sërish për herë të dytë. Tashmë në muajin e gjashtë të shtatzënisë, ish-missi ka treguar në disa foto barkun...

“Doja lindje natyrale por s’ishte...

Shtatzënia e Almeda Abazit është komentuar gjatë nga mediat rozë. Ka pak muaj që ish-missi shqiptar është bërë nënë dhe këtë moment po e shijon shumë së bashku me bashkëshortin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X