Vesa Luma leksione këndimi me të birin/ VIDEO

0 1

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e panjohur e madhe.

Këngëtarja Vesa Luma gjithë këto ditë ka publikuar përjetimet e saj dhe këshilla sesi duhet të sillemi për t’u mbrojtur, ndërsa sot na ka zbukuruar paraditen me video të të birit.

Të dy bashkë, nënë e bir duken duke kënduar dhe ka shkruar mbi videot se po bëjnë leksione këndimi.

Epo nuk ka si të ndoshë ndryshe me vogëlushin, duke qenë djali i dy prindërve këngëtarë.

https://www.instagram.com/stories/vesaluma/?hl=en

   1. Vesa Luma leksione këndimi me të birin/ VIDEO – Pergrate

    […] Këngëtarja Vesa Luma gjithë këto ditë ka publikuar përjetimet e saj dhe këshilla sesi duhet të sillemi për t’u mbrojtur, ndërsa sot na ka zbukuruar paraditen me video të të birit. Per ta pare te plote, klikoni ketu. […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Për gjithë botën është princ,...

Të gjithë e njohim si princin e Anglisë, por William është pilot helikopteri dhe mediat e huaja shkruajnë se burime pranë familjes mbretërore kanë bërë me dije se princi do...

Futbollisti shqiptar bëhet baba për...

Futbollisti shumë i dashur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të pare mbrëmjen e djeshme. Bashkëshortja e tij, Arbnora solli në jetë një djalë, të cilit...

E ëma feston ditëlindjen, Sara...

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

Bashkëshortja e Gaz Pajës na...

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X