loading

Versioni më i bukur i “Duamë” nga vajza e këngëtarëve/ VIDEO

0 0

“Duamë” është bashkëpunimi i fundit i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, i cili në njëfarë mënyrë simbolizon kurorëzimin në matresë të dashurisë së tyre shumë vjeçare.

Por, versionin më të bukur të kësaj kënge nuk e keni dëgjuar ende. Është pikërisht vajza e tyre Ameli që këndon këngën e mamit dhe të babit, duke dalë shëtitje me Miriamin. Videon e ka postuar vetë Miriam Cani në profilin e saj në Instagram.

Kujtojmë se çifti është në pritje të fëmijës së tyre të dytë, por ende nuk e kanë bërë të ditur gjininë.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Gjesti fisnik i Ardit Gjebreas,...

Tëremti shkatërrimtar i 26 Nëntorit, gjunjëzoi në dhimbje jo vetëm të prekurit e drejtpërdrejtë nga kjo tragjedi, por gjithë shqiptarët kudo ndodhen. Megjithatë, këto ditë të vështira nxorën gjithashtu në...

“Zot na i dëgjo lutjet”,...

Prezantuesja televizive Alesia Bami, si shumë personazhe të tjerë publikë është solidarizuar me të prekurit nga tërmeti i mëngjesit të së martës. Për t'u ardhur në ndihmë banorëve të zonave...

Bora Zemani: Edhe pse sot...

Nëna e moderatores Bora Zemani feston sot ditëlindjen dhe kjo e fundit ka zgjedhur ta urojë me fotot nga fëmijëria e saj dhe me fjalë shumë të bukura, që mund...

Vetëm 7 vjeçe, vajza e...

Është vetëm shtatë vjeçe, por vajza e këngëtares Beyone ka fituar një çmim shumë të rëndëisshëm për kontributin që ka dhënë në këngën "Brown Skin Girl". Vokali i Blue Ivy...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X