Vajzë apo djalë? Alfio i kushton një tatuazh bebit/ FOTO

0 0

Ata të dy janë çift shumë i dashur për publikun dhe vetëm pak javë më parë bënë publik lajmin se së shpejti do të bëhen prindër. Bëhet fjalë për Fatmën dhe Alfion, të cilët janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Deri tani ata nuk kanë bërë të ditur as gjininë e bebit dhe as sa kohë ka ngelur për t’i dhënë mirëseardhjen.

Por sot, Alfio ka postuar një fotografi të tatuazhit të tij të fundit, që i dedikohet pikërisht fëmijës së tyre të parë.

Në qafë ai ka bërë një tullumbace me një zemër e me një fill që e lidh, ku shkruhet në anglisht fjala baba.

Me siguri tatuazhi do të jetë me ngjyrë që përshtatet me gjininë e bebit, por ai ka zgjedhur ta postojë bardhezi.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X