Vajza e Stines dhe Gracielës mbush 3 vjeç, portreti i saj zbulohet për herë të parë

0 0

Ata janë të ndarë por Stine dhe bukuroshja Graciela janë prindër të një vajze të vogël të quajtur Estia.

Në vitin 2016, dy këngëtarët u bënë prindër për herë të parë dhe që atëherë vogëlushja ka zbukuruar jetën e tyre.

Mirëpo dyshja ka preferuar që ta mbajnë fytyrën e vajzës larg syrit të publikut dhe asnjëri nga prindërit nuk ka publikuar foto të saj.

Mirëpo sot halla e Estias, pra motra e Stines, Alida ka postuar një video me mbesën e saj.

Estia sot mbush 3 vjeç e për këtë arsye, Alida ka zgjedhur ta urojë përmes një video, ku shihen të dyja në makinë në rrugët e Gjermanisë.

“Gëzuar ditëlindjen adrenalina e familjes tonë, Estia. Të dua”- i shkruan Alida, duke na treguar se tashmë Estia është bërë një zonjushë e vogël dhe ka ngjashmëri të madhe me të dy prindërit.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X