“Të don nana dhe babi sa më s’ka”, Zëri i Elitës e Gjikos mbush 1 vjeç/ VIDEO

0 1

Zëri, vogëlushi i Gjikos dhe Elitës feston sot ditëlindjen e ti jtë parë. Ka qenë moderatorja Elita Rudi që ka njoftuar ndjesit për ditën e shënuar të familjes përmes një postimi në Instagram.

Ajo ka publikaur një video me mometnet më të bukura të saj dhe Zërit, që nga lidnja e deri ditët e sotme.

Shkrimi që ka shoqëruar postimin ka qenë gjithashtu shumë prekës dhe shprehës për gjtihë dnejsitë e saj për t ëbirin.

“Urime ditëlindjen shpirt i shpirtit ♥️

Dashuria ndaj fëmijës tënd është e vetmja herë që ti e kupton që fjalët janë shumë të vogla dhe s’kanë vlerë të madhe për të shprehur dashurinë që ndjen mbrenda vetes!! Të don nana dhe babi sa më s’ka!!
E paç shëndetin e dashurinë gjithë jetën!

Urime Zëri jone♥️”, – shkruan Elita.


  1. AffiliateLabz

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X