“Të do mami dhe babi”, djali i Adelina Ismailit mbush 2 vjeç. Publikohen pamjet nga festa

0 0

Kanë kaluar tashmë dy vite që kur këngëtarja Adelina Ismaili u bë nënë për herë të parë.

Djali i saj Uliksi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe prindërit i kanë organizuar një festë të madhe.

Çifti i njohur i shoëbiz-it e kanë mbajtur shumë familjar këtë rast special duke mbledhur bashkë personat më të afërt.

Vetë Adelina nuk ka shpërndarë asgjë në rrjetet sociale, pasi siç e ka thënë edhe vetë ajo kujdeset që kurrë të mos promovojë luksin në rrjetet sociale.

Por ka qenë bashkëshorti i Adelinës, Val Krasniqi, i cili ka shpërndarë foto dhe video nga festa e vogëlushit.

“Të don mami dhe babi. Jetofsh i lumtur gjithmonë”, shkruan Vali.

Uliksi është fëmija i parë i Adelinës dhe bashkëshortit të saj.

adelinaaaaaaa


View this post on Instagram

Shume urime Uliks! ❤️ #birthdayboy @adelinaofficiel & @val.krasniqi

A post shared by Jetë O Jetë (@jete_o_jete) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X