loading

Spitali në përgatitje për lindjen e dukeshës

0 0

 

Po afron koha kur dukesha e Kembrixhit Meghan Markle do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Sipas lajmeve të mëparshme nga pallati mbretëror, mësohet se fëmija do të vijë në jetë në muajin prill.

Në këtë periudhë gjithashtu është paralajmëruar që në spitalin e Shën Mërisë në Londër të mos merren pushime. Kjo nuk mund të jetë një rastësi, por konfirmon se këtu pritet të bëhet lindja e foshnjës mbretëore.

Në këtë spital ka lindur edhe Kate Middelton tre fëmijët e saj. Më herët, Meghan ka mohuar se do të lindë në këtë spital, madje është shprehur se do të kryejë lindje në shtëpi, por mesa duket ka hequr dorë nga kjo ide.

Në këtë spital ku kushton 6 mijë paundë nata, ofrohet një shërbim me “pesë yje” për nënat e ardhshme, të cilat kanë dhoma private të bollshme, me tualet.

Pacientët mund të paguajnë ekstra për një paketë luksoze, ku dhomat janë pak më të mëdha, që kushton £ 6,275 për 24 orët e para dhe 1,550 £ për netët shtesë.

Ende nuk dihet gjinia e fëmijës së dukeshës, por dimë se pritet të vijë në jetë në muajin prill të këtij viti. Gjinia do të jetë surprizë, ndoshta deri në momentin e lindjes.

Lexo edhe: Pse dukesha Meghan Markle nuk do te marre dado per femijen e saj?

Sorry, there are no polls available at the moment.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Doja lindje natyrale por s’ishte...

Shtatzënia e Almeda Abazit është komentuar gjatë nga mediat rozë. Ka pak muaj që ish-missi shqiptar është bërë nënë dhe këtë moment po e shijon shumë së bashku me bashkëshortin...

10 rregullat e prindërimit që...

Çdo ditë ajo ka njerëz që presin të shohin se çfarë bën dhe madje e nisin ditën duke menduar këtë. Sepse ajo jeton një jetë magjepsëse si biznesmene, si një...

Dita e parë e shkollës,...

Së shpejti fëmijët do të rikthehen në kopshte dhe shkolla, po ti si nënë ç'do të bësh më pas? Unë  do të shkoj në Disney World! Gjetja e mënyrave për...

Jozefina Topalli bëhet gjyshe për...

Ish-kryetarja e parlamentit në Shqipëri Jozefina Topalli është bërë gjyshe për herë të parë ditën e sotme. Vajza e saj Megi ka sjellë në jetë një bebe, gjinia e të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X