Sillu mirë ose… Aurela Gaçe paska pasur një mesazh për ata që e kritikonin për peshën pas lindjes

0 0

Jo më kot Aurela Gaçe cilësohet origjinale në gjthçka që bën e prezanton para publikut. Që nga përzgjedhja e tematikës së këngëve,  melodisë, tekstit, realizimit të klipeve, paraqitjeve skenike e gjithçka tjetër. Sigurisht nuk mund të mos ishte unike në veshjet me të cilat prezantohet përpara atyre që e ndjekin kur performon.

Gjithmonë e kemi parë me bluza me mbishkrime shumë perosnale që herë prekin një çështje e herë një tjetër. Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto të bluzës së stampuar tre vite më parë, kur sapo kishte sjellë në jetë vogëlushen Abigail.

Në pjesën e përparme të bluzës shkruhet “Sillu mirë ose” dhe pjesa tjetër e mesazhit vazhdon pas “…fsha motrën”. Ajo ka zgjedhur nota humori si kundërpërgjigje për njerëzit gjykues ndaj një çështjeje shumë delikate.

Bëhet fjalë për të gjithë ata që në shatztani ose pas lindjes komentojnë peshën e  një gruaje, pa marrë parasysh gjithë ndryhsimet fiziko-emocioanle që ajo përjeton në atë periudhë. Të gjitha këto Aurela i ka shpjeguar edhe në shkrimin që shoqëron fotot, si gjithmonë me mënyrën e saj unike.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X