Si rrallëherë Kylie poston foto të shtatzanisë

0 0

Pothuajse gjatë nëntë muajve të shtatzanisë, Kylie Jenner është treguar shumë diskrete lidhur me këtë fazë të jesës së saj, duke ruajtur një profil të ulët publik, për ta kaluar sa më qetë pritjen e ëmbël.

Por, tani që ajo është një nënë e lumtur, me të bijën Stormy ka filluar të bëhet nostalgjike për kohën e pritjes së ëmbël.

“Kam shumë foto të barkut shtatzanë, por kjo ka qenë gjithmonë e preferuara ime. Mbajta brenda meje e vogëlushes Stormy ishte një kohë e veçantë në jetën time. Jam bërë më e fortë dhe e pavarur gjatë kësaj eksperience. Gratë janë vërtet të mrekullueshme…”, – shkruan Kylie.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X