“Shpirti plot”, Jonida Vokshi ndan momente nga mbrëmja me të bijën/FOTO

0 0

Muajin e kaluar, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë për herë të parë prindër të një vajze, që e pagëzuan me emrin Emi. Ata kanë publikuar shpesh herë momentet e tyre të bukura me voglushen e tyre, teksa vëmendjen e ka tërhequr Jonida me trupin e përsosur menjëherë pas lindjes.

Dy javë pasi u bë nënë, moderatorja u rikthye në punë dhe nuk kuptohej aspak që ishte bërë nënë.

Mbrëmjen e djeshme Jonida ka ndarë një tjetër postim në Instagram, ku shfaqet me të voglën e saj, teksa ka shkruar: “Shpirti plot”.

View this post on Instagram

Shpirti plot!!!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Pak ditë më parë moderatorja na tregoi se që kur janë bërë prindër ajo dhe Besniku nuk po gjejnë më kohë vetëm për njëri-tjetrin, pasi ose janë me vajzën, ose duke punuar.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X