Shoku më i mirë, këngëtarja poston foto me të birin/ FOTO

0 0

Është një rregull i pashkruar që ditën e parë të vitit ta kalojmë me njerëzit tanë më të dashur, të paktën nëse kemi mundësi. Kështu i japim një lloj “garancie” vetes se e nisim vitin duke dhënë e marrë dashurinë më të pastër që mundemi.

E tashmë në epokën dixhitale është bërë gjithashtu traditë postimi i këtyre momenteve në rrjetet sociale përmes fotove e videove.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Inva Mula ka postuar një foto me të birin e saj Antony, i cili është rritur shumë. “Shoku im i ngushtë”,shkruan Inva krahas fotos.

Ajo shpesh në intervista thotë se një nga pengjet e saj është që dy fëmijët Antony dhe Nina nuk po rriten bashkë, megjithatë rrugët e tyre bashkohen shpesh, si në rastin e një feste të tillë.

View this post on Instagram

Best friends

A post shared by Inva Mula (@invamula) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X