Sara Hoxha flet rreth mëmësisë, përgjigjet e sinqerta

0 0

Ditën e djeshme, Sara Hoxha ka vendosur të ndajë kohë me ndjekësit e saj, duke ju përgjigjur çdo pyetjeje e kurioziteti të tyre. Ajo ka ndarë një foto të dy djemve të saj duke luajtur bashkë në krevat, ndërkohë që duket se ata ngjajnë shumë me njëri-tjetrin.

Kryesisht kurioziteti i ndjekësve ka pasur të bëjë me emrat që ajo mund të zgjedhë për fëmijët e tjerë që mund të sjellë në jetë. Nëse do të bëjë sërish një djalë, ajo ka treguar se nuk dëshiron të vendosë më emra qytetesh, sepse është një ide e ezauruar. Por, nëse do të bëhet nënë e një vajze, duket se ajo e ka zgjedhur emrin prej kohësh. “Për goca kam akoma- India ose Sienna”, thotë Sara.

Ajo ka treguar se nuk dëshiron që fëmijët të marrin kokëfortësinë prej saj, sepse duket se ky është vesi më i madh që ka.

Sara ka folur edhe për një temë tjetër shumë të rëndësishme të shtatzanisë, stirjat dhe produktet e përdorura për parandalimin e tyre. Me sinqeritet ajo ka thënë se asgjë nuk i ka bërë punë dhe e ka barkun plot strija, kështu që nuk ka sugjeruar ndonjë produkt për ndjekëset.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X