Rudina Magjistari publikon për herë të parë foto të së bijës

0 0

Ditët e para të vitit 2020, prezantuesja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari po i kalon së bashku me familjen e saj në Zvicër. Shpesh kemi parë pastime të saj duke bërë ski, apo duke shijuar panoramën e bardhë të borës në këto pushime dimërore.

Por, për herë të parë duket se Rudina nuk i është përmbajtur dot dëshirës së parezistueshme që lumturinë e madhe në lidhje me të bijën, ta ndajë me gjithë ndjekësit e saj.

Ajo ka postuar një foto të Mias me fytyrë, teksa me duar ka formuar një zemër, dedikim për mamin.

“Kjo zemra ishte për mua dhe unë po e ndaj me ju”, – shkruan Rudina.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X