Rudina Dembacaj publikon video nga pushimet: Fëmijët nuk të torturojnë

0 0

Çdo publikim i saji qoftë në televizon, apo në media sociale karakterizohet nga nota humori, pavarësisht nëse bëhet fjalë për një temë serioze apo diçka tjetër.

Bëhet fjalë për aktoren dhe moderatoren Rudina Dembacaj e cila aktualisht po shijon disa ditë pushim në jugun e vendit, së bashku me familjen e saj.

Rudina tashmë si nënë, tregon si ka ndryshuar çdo sekondë e jetës së saj dhe nuk mund t’i anashkalojë përgjegjësitë as kur pushon, tani që është bekuar me të bijën Viktoria.

Me humor ajo thotë se kur je nënë shijon çdo moment të pushimeve duke marrë rreze dhe se fëmijët nuk të pengojnë aspak, kur në të vërtetë ajo ndodhet në një pishinë dhe në krah mban të bijën, duke u pëprjekur që e vogla të shijojë gjithçka dhe jo vetë aktorja.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X