Renne mbush 5 vjeç, Roberti bën urimin emocionues/ VIDEO

0 0

Renne, vajza e këngëtarëve Robert Berisha e Nora Istrefi, sot ka ditëlindjen dhe mbush plot pesë vjeçe. I ati Roberti mezi ka pritur orën 12 të mesnatës për të uruar vogëlushen me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Ai ka zgjedhur një video ku i bie pianos, ndërsa e bija i qëndron në shpinë me duart në qafë. Roberti luan këngën tradicionale të ditëlindjes.

Videon e ka shoqëruar me fjalë shumë të ndjera të një babai për të bijën.

“Të të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta. Buzëqeshja jote gjithmonë më ndriçon ditën. Talentet tua dhe personaliteti i adhurueshëm mund të shkrijë një mal. Ti je e ëmbël, fenomenale dhe e mahnitshme e mbështjellë në një paketë që unë e quaj, bijë. Ti ke qenë gjithmonë dashuria e mamit dhe e babit. Gëzuar ditëlindjen Renee”, shkruan Roberti.

Ende nuk kemi parë ndonjë postim të Norës që të kuptojmë nëse në këto kushte do të ketë një festë për të voglën Renne.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X