loading

Princesha Charlote i nxjerr gjuhën publikut, reagimi i nënës së saj merr gjithë vëmendjen

0 0

Shumë prindër kanë lavdëruar reagimin ‘fantastik’ të Dukeshës së Kembrixhit ndaj Princeshës Charlotte pasi ajo nxori gjuhën e saj para turmës në një aktivitet në Ishullin Ëight, Angli.

Në videon zbavitëse të shpërndarë kudo në rrjetet sociale, reagimi i Kate është vlerësuar si i paçmueshëm.

Ndërsa nëna e tre fëmijëve e inkurajoi vajzën e saj katër vjeçare të përshëndeste turmën, princesha kishte një ide tjetër-të argëtonte shikuesit.

‘Vetëm një fëmijë normal! Ju nuk mund të kontrolloni çdo veprim të tyre, ‘ shkruanin prindërit në rrjetet sociale.

Komentet lavdëronin dukeshën e cila shpërtheu në të qeshura njëlloj si turma.

Të tjerët e përqendruan vëmendjen e tyre te Princesha Charlotte dhe e lavdëruan princeshën e re që u soll  si çdo fëmijë tjetër në moshën e saj.

‘Fëmijët janë njëlloj edhe nëse janë princër, Atyre nuk ju intereson bota jashtë por ata bëjnë ata që duan të bëjnë, Nëse mendoni ndryshe me siguri nuk keni fëmijë”, shkruante një komentuese.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lori Hoxha jep këshillën e...

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha poston rrallë gjëra që kanë të bëjnë me jetën reale pasi siç thotë ajo “askujt nuk i pëlqen e vërteta”. Mirëpo duke qenë se...

“Si ia bën që vajza...

Mëmësia vjen së bashku me shumë sfida dhe emocione, dhe një nga sfidat më të mëdha për nënat është ushqyerja  e fëmijëve. Ka shumë nëna që vazhdimisht thonë se fëmijët...

Gjashtë muajshe shtatzënë, prezantuesja shqiptare...

Një vit pas lindjes së vajzës, prezantuesja Floriana Garo është shtatzënë sërish për herë të dytë. Tashmë në muajin e gjashtë të shtatzënisë, ish-missi ka treguar në disa foto barkun...

“Doja lindje natyrale por s’ishte...

Shtatzënia e Almeda Abazit është komentuar gjatë nga mediat rozë. Ka pak muaj që ish-missi shqiptar është bërë nënë dhe këtë moment po e shijon shumë së bashku me bashkëshortin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X