Pirro Çako bëhet baba për herë të dytë, gjinia e bebit

0 0

Një lajm shumë i bukur ka ardhur sot përsa i përket një prej emrave ikonë të muzikës shqiptare, kantautorit Pirro Çako.

Pak javë më parë,  ai është bërë baba për herë të dytë. Partnerja e tij ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i kanë vënë emrin Amadeus, siç  bën të ditur revista “Bordo”.

Ky lajm sigurisht që ka qenë surprizë për të gjithë, e veçanrëisht për fansat e kantautorit Pirro Çako, duke qenë se ai është mjaft i rezervuar përsa i përket jetës së tij private, të cilën e ka mbajtur gjithmonë larg syve të publikut e mediave.

Kujtojmë se Pirro Çako ka edhe një djalë më të rritur, Anthonyn, nga martesa e tij e parë me sopranon Inva Mula.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X