Paris Hilton gati të bëhet nënë përmes procedurës IVF

0 0

Një nga personazhet më të përfolur të showbizit botëror Paris Hilton është gati të bëhet nënë. Ditën e martë, ajo u shpreh se së bashku me partnerin e saj, Carter Reum janë në hapat e parë konkretë të nisjes së prindërimit.

39-vjeçarja Paris Hilton i është nënshtruar procesit të fekondimit in Vitro, me mbështetjen maksimale të të dashurit të saj, biznesmenit Reum. Ajo ka rrëfyer se fertilizimi in vitro ishte e vetmja mënyrë që ata të kishin binjakë, saktësisht një vajzë dhe një djalë.

Ka qenë pikërisht mikesha e saj Kim Kardashian, që solli në jetë dy fëmijë përmes një nëne surrogat, që i tregoi gjithçka rreth fekondimit në fjalë.

“Nuk dija asgjë rreth tij. Jam shumë e lumtur që më dha këtë këshillë dhe më çoi te një specialist”- është shprehur Paris.

Tashmë, Hilton e ka përfunduar procesin e marrjes së vezëve.

“Ishte e vështirë, por e dija që do t’ia vlente. E bëra disa herë. Fakti që e realizova si procedurë në paninë e Reum-it, një partner kaq mbështetës më bën të ndjehem si princeshë gjatë gjithë kohës”.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X