Pak ditë pas lindjes, Alfio bën për Fatmën gjestin që do ta adhuronte çdo grua/ FOTO

0 0

Ata të dy kanë vetëm pak ditë që janë bërë prindër të vogëlushit Noah, por kjo kohë kaq e shkurtër ka mjaftuar për të zgjuar një dashuri të jashtëzakonshme e për t’i afruar më shumë me njëri-tjetrin.

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Fatma Methasani dhe partnerin e saj, shefin e kuzhinës Alfio Rrotani.

Pas lindjes, Fatma ndodhet ende në spital dhe me foton e publikuar së fundmi, Alfio ka dhënë një shembull shumë poztiv për gjithë baballarët dhe prindërit e rinj.

Ai ndihmon partneren e tij Fatmën të thajë flokët, pasi kuptohet gjendja e një gruaje lehonë është disi delikate dhe kushdo do të dëshironte që të njëjtën gjë të bënte bashkëshorti i saj.

“Skuadra e famliljes”, ka shkruar Alfio dhe ka shumë të drejtë pasi një familje që të ketë harmoni duhet të funksionojë si një skuadër ku secili ka rolin e tij për të arritur qëllimin e përbashkët.

View this post on Instagram

family team ❤️❣️❤️ @fatma_methasani

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X