Një pjesëtar i ri në familjen e Ermal Mamaqit/ VIDEO

0 0

Përmes një videoje nga kopshti i shtëpisë, postuar në Instagram, aktori i humorit ka treguar se një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e tyre.

Bëhet fjalë për një qen Golden Retriver, për të cilin Ermali ka kërkuar ndihmën e fansave për t’i gjetur një emër.

Mesa kuptohet nga videoja e publikuar, ky nuk është katërputroshi i parë i familjes së Ermaliit, pasi pak më tutje shihet vogëlushja Sia duke luajtur me një qenush të vogël leshator.

Me siguri Ami dhe Ermali ndihen shumë të lumtur në familjen e tyre të bukur, që po vjen duke u zgjeruar me pjestarë të rinj.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X