loading

Një nënë e mirë nuk e bën këtë që bën ti, lum kritikash për Meghan Markle

0 0

Aktualisht dukesha Meghan Markle ndodhet në Shtetet e Bashkuara për një arsye shumë të bukur. Ajo dhe sportistja Serena Williams janë mikesha të ngushta dhe Meghan ka shkuar ta mbështesë në një nga ndeshjet më të rëndësishme për të.

Por Meghan ka udhëtuar pa bashkëshortin e djalin dhe kaq ka mjaftuar për të nisur një lumë komentesh kundër saj.

Sipas ndjekësve në rrjet, një veprim i tillë nuk është aspak normal për nënën e një foshnjeje 4 muajshe, siç është Archie.

Disa nga komentet kritikuese për Megahn:

“Kush nënë e lë foshnjën e saj 4 muajsh në shtëpi dhe për vete shkon të argëtohet në finalen e US Open”.

“Kush nënë e lë foshnjën vetëm, për të parë finalen e US Open,  që shumë lehtë mund të shihet dhe në televizor”.

“Kush nënë e mirë shkon në anën tjetër të botës dhe lë fëmijën vetëm, për të parë një ndeshje tenisi”.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Se marova mas teje… ma...

12 Dhjetori është një ditë shumë e rëndësishme për prezantuesen Bora Zemani, sepse në këtë datë, 5 vite më parë ajo solli në jetë të birin Arbor. Sikurse e përmend...

Jozefina Topalli shfaqet për herë...

Që kur vajza e saj Megi e bëri gjyshe për herë të parë, ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli  mbajtur një profil të ulët publik, pa e ekspozuar shumë jetën e saj familjare....

Djali i Fatmës dhe Alfios,...

Ai ende nuk ka ardhur në jetë, por prindërit e tij kanë marrë dhuratat e para për të. Bëhet fjalë për djalin që pritet të sjellë në jetë moderatorja Fatma...

Pasi zbukuruan  pemën e Krishtlindjeve,...

Festat kanë mbërritur edhe në shtëpinë e këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani. Por përveç atmosferës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, festa e vërtetë në shtëpinë e tyre është...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X