Nepset e çudtishme të Klea Hutës në mes të natës/ FOTO

0 0

Një nga karakteristkat e shtatzanisë është edhe fakti se nënave në pritje mund t’ju lindë dëshira për një ushqim të caktuar në çdo orë, qoftë të ditës apo edhe të natës, ose të quajtura ndryshe nepset e shtatzanisë.

Klea Huta e ka vërtetuar më së miri këtë gjë. Ajo ka pasur neps në orët e mesnatës dhe dëshira ka qenë aq e madhe, saqë ka kërkuar ndihmë në Instagram.

Ajo ka shprehur dëshirën e saj duke pyetur edhe ndjekësit se ku mund ta gjente ushqimin e preferuar të momentit, që ishte tortë.

“Ku të gjej tortë tani?”, shkruan Klea, ndërsa Elgitin mund ta marrim me mend sesa përpiqet të plotësojë këto dëshira të partneres së tij.

Çifti i dashur i showbizit janë në pritje të një djali.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X