Në pritje të një vajze, ja emri që ka menduar Almeda

0 0

Çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori Tolgahan Sayisman bënë të ditur dy muaj më parë se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Pas dhënies së lajmit të bukur, Almeda tregoi se nuk e kishin planifikuar bebin e dytë. por ai u erdhi surprizë.

Ndërkohë çifti ishte i ftuar së fundmi në një emision turk ku për herë të parë u shfaqën bashkë me djalin Efehanin.

Ata janë në pritje të një vajze dhe kur është pyetur në lidhje me emrin, Almeda nuk ka ngurruar të përgjigjet. Ajo tha se ka menduar 2-3 emra, por i preferuari i saj është emri Alina.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X