“Ndoshta vitin tjetër nuk do të mund të mbaj kështu në krahë”/ FOTO

0 0

Djali i gazetares së kulturës Fjodora Fjora ka mbushur sot gjashtë vjeç. Nga fotot e postuara në instagramin e saj duket se i kanë organizuar një festë të bukur vogëlushit me një dekor që të jep idenë e hapësirës, planteve e yjeve, si dhe numri gjashtë që tregon se sa vjeç mbush Alteo.

Por përveç dekorit të bukur e festës së zhvilluar me shokët dhe shoqet e klasës, urimi i nënës së tij Fjodorës është shumë prekës dhe shpreh shumë për dashurinë e një nëne me fëmijën dhe raportin me vitet që ikin.

“Ndoshta vitin tjetër nuk do të mund të mbaj si tani, ti po rritesh shumë shpejt. Ditëlindja e gjashtë e Alteos”,- ka shkruar ajo krahas fotos ku mban djalin në krahë dhe në buzëqeshje i lexohet lumturia.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X