“Mesi më këputi fare”, shqetësimet e shtatzanisë së Sara Hoxhës

0 0

Këngëtari i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, e cila do të vijë në jetë shumë shpejt.

Edhe pse ende nuk e ka bekuar jetën e prindërve të saj, Ledri ka treguar në një intervistë të pak ditëve më parë, se ajo që tani ka ndryshuar jetën e tyre.

Ajo që shohim në Instagramin e Sarës është ana e bukur, që mund të ekspozohet në rrjete sociale dhe me të drejtë ndjekëseve u lind pyetja nëse edhe Sara ka shqetësimet e zakonshme të shtatzanisë si çdo grua tjetër.

“A ta bëj një pyetje këshu shqetësime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vdiqëm të shkretët, të vjella, vapë, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ekografi dhe analiza. Ça me të thonë ishalla qofsh si ne foto”- i shkruan një ndjekëse, ndërsa Sara i kthen këtë përgjigje:

“Kam si jo. Mesi më këputi fare (ndonjëherë mezi eci dhe çohem nga krevati), për analizat mos më fol se stresi dhe qejfi më i madh aty qenkan bashkë, vapë sa të duash… por nuk i kap aparati fotografik këto edhe s’ka pse. Bëjmë foto për qejf, jo për hall. Të uroj shtatzani sa më të lehtë”.

 
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X