Më në fund një foto ku duket barku, ja sa vjeç mbush Fatma Sot

0 0

Fatma Methasani feston sot ditëlindjen e 25-të. Kjo ditëlindje është ndoshta më e veçanta për të, sepse nuk e pret më vetëm, por me bebushin e saj dhe partnerin Alfion.

Është pikërisht Alfio ai që ka postuar një foto shumë të bukur, bashkë me një urim, por ajo që bie në sy është se për herë të parë mund të shohim barkun e rrumbullakosur të Fatmës, e cila prej disa muajsh është në pritje të ëmbël.

“Sot ka ditëlindjen zemra ime e vogël e kuqe!!!❤ @fatma_methasani
Faleminderit që më mëson çdo ditë e më shumë çfarë është dashuria e vërtetë!!
Faleminderit që më bën të ndihem në shtëpi kudo që jam me ty!!”- shkruan Alfio krahas fotos.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X