loading

Me barkun e rrumbullakosur, Alban Skënderaj publikon foton e Miriamit shtatzënë

0 0

Këngëtarja Miriam Cani së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë dhe tashmë ajo ka hyrë në tremujorin e fundit të shtatzënisë.

Këngëtarja ka treguar në muajin qershor se ishte shtatzënë por nuk ka dhënë detaje rreth gjinisë së bebit.

Së fundmi bashkëshorti i saj Alban Skënderaj, ka postuar një foto ku Miriamit i duket barku i rrumbullakosur.

“3 arsye per te jetuar”, shkruan Albani në foton e ëmbël, ku shihet këngëtarja e veshur me të bardha.

Ndërkohë vajza Ameli ka vendosur kokën pranë barkut të së ëmës duke e bërë këtë foto edhe më emocionuese.

Çifti s’ka treguar ende se kur do të vijë në jetë fëmija i dytë, dhe fansat mezi po presin ta mësojnë së bashku me gjininë e bebit.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Pavarësisht ndarjes, kur bëhet fjalë...

Edhe pse janë prej disa muajsh të ndarë, Loredana dhe Mozzik, kanë treguar se dinë të jenë prindër të mirë, pavarësisht nëse janë çift apo jo me njëri-tjetrin. Një gjest...

Reperi i famshëm zemëron gjithë...

Nëse mendoni se koncepti i virgjërisë është kaq i kometuar vetëm në Shqipëri, apo në familjet më fanatike, gaboheni. Një nga reperët më të njohur në SHBA T.I., i cili...

“Vetëm bukë, djathë e domate”,...

Vetëm pak ditë më parë prezantuesja e njohur Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani zbuluan se bebi që presin do të lindë djalë. Vogëlushi do të jetë fëmija...

Bashkë prej 15 vitesh, Andi...

Kanë gati 15 vite që njihen dhe sot vazhdojnë të jenë të lumtur në martesën e tyre. Bëhet djalë për futbollistin e Kombëtares Andi Lila dhe bashkëshorten e tij Ornela,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X