“Ma thave shpirtin”, Rudina Dembacaj humb të atin

0 0

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj po përjeton sot një nga ditët më të vështira e të dhimbshme të jetës. Pas një beteje të gjatë në spital, i ati i saj i shtrenjtë ka ndërruar jetë.

Ka qenë vetë aktorja që bëri të ditur lajmin me anë të një postimi në rrjetet sociale. “I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumire diell zemre! Shko pranë Zotit, Rexhep Dembacaj,”- është shkrim ime të cilin Rudina shoqëroi foton e të atit.

Pak kohë më parë, Rudina njoftoi se i ati ishte shtruar në spital për shkak të problemeve shëndetësore.

Ndërsa vetëm para katër ditësh, ajo festoi ditëlindjen dhe tregoi se do e kalonte tek dera e spitalit, ku ndodhej i shtruar i ati.

Ajo u shpreh se i ati është i vetmi njeri që ka adhuruar gjithmonë, madje përpara disa ditësh i dedikoi një tatuazh.




Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Materiale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X