Kur e ke vajzën motër, Rudina Dembacaj/ FOTO

0 0

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj po i shijon maksimalisht ditët e qëndrimit në shtëpi, pranë së bijës Viktorias, me të cilën duket se ka një lidhje shumë të veçantë.

Sot, aktorja ka publikuar një foto në Instagramin e saj, ku po shijon rrezet e diellit me vajzën e vogël, Viktorja akullorja, siç e quan ajo herë pas here.

“Ka mama motër”, – shkruan Rudina në foton me vogëlushen.

View this post on Instagram

Ka mama Moter! #viktoriakullorja #viktoriakullorja

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X