Kridi është vetëm 6 muajsh dhe Klea po mendon ta bëjë me motër ose vëlla

0 0

Çifti i showbizit Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër të vogëlushit Krid gjashtë muaj më parë.

Në një rrëfim në emisionin “E Diell” Klea u shpreh se në fillim nuk dëshironte të kishte fëmijë të tjerë, ndërsa tani që shikon Kridin ka ndryshuar mendje dhe dëshiron të ketë sa më shumë.

Një nga momentet që e ka trembur më shumë lidhur me mëmësinë ka qenë periudha pas lindjes, kur Klea tregoi se ishte shumë në panik nëse do ja dilte mbanË si nënë.

Ajo foli edhe për bestynitë dhe tregoi se nëna dhe vjehrra e saj besojnë më tepër dhe pas lindjes nuk e lejonin të dilte nga shtëpia.

“Më shumë besojnë mami dhe vjehrra. Më thoshin mos dil je lehonë, u errësua futu në shtëpi. Unë sigurisht që nuk futesha. Kridit i djeg mami ndonjë çik kripë ndonjëherë, kur mendon se e kanë marrë mësysh”, tha ajo.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X