Krenaria më e madhe: Kur më thonë vajza e Perlatit, dedikimi i ndjerë i Aulonës

0 0

Aulona Musta është një nënë e përkushtuar, gazetare e suksesshme, bashkëshorte, amvisë, influencer, por pavarësisht gjithë titujve që mban ajo nuk harron të jetë një bijë shembullore.

Sot, në ditëlindjen e të atit, futbollistit të njohur Perlat Musta, ajo i ka bërë atij një dedikm me fjalë shumë të zgjedhura që vetëm një vajzë për babain mund t’i thotë.

Ndër të tjera, Aulona përmend se nuk ka krenari më të madhe për të se t’i thonë “vajza e Perlat Mustës”.

“Gëzuar ditëlindjen o më i miri i të gjitha kohërave. Sa më shumë kalojnë vitet, aq më shumë e kuptoj peshën dhe rëndësinë e mbiemrit Musta. S’ka krenari më të madhe se sa të dëgjosh fjalinë “Aulona, vajza e Perlat Mustës”.

Nuk do rresht kurrë së të falënderuari që s’me ke kufizuar kurrë për asgjë dhe më ke lënë gjithmonë të lirë të bëj zgjedhjet që unë kam menduar të drejta. Të falënderoj që ke qenë babi më “liberal” i mundshëm, që çdo vajzë do ëndërronte.

Po që ke qenë king i ri ti! 😜

Të dua shumë!”, shkruan Aulona.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X