Klea Huta nuk po duron dot më derisa bebi të vijë në jetë

0 0

Moderatoren Klea Huta dhe muzikantin Elgit Doda vetëm pak ditë e ndajnë nag ardhja në ejtë e fëmijës së tyre të parë.

Mirëpo muajin e nëntë të pritjes së ëmbël, Klea e ka krahasuar me një video të serialit të famshëm “Friends”, kur Rachel Green ishte shtatzënë dhe fëmija po vonohej. Në çdo situatë, Rachel shfaqet me nerva dhe i vetmi që i duron nervat e saj është babai i fëmijës, Ross.

Ajo ka etiketuar në video partnerin e saj Elgitin, duke hequr kështu vija paralale mes çiftit në serial dhe jetës së saj reale.

Klea Huta ndihet shumë gati për ardhjen e bebit në jetë. Ajo ka përgatitur gjithçka, që nga çanta e maternitetit e deri tek rrobat me të cilat i vogli do të kthehet në shtëpi.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X