Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

0 0

Për ditëlindjen e saj në muajin mars, këngëtarja Ryva Kajtazi bëri të ditur se ishte në pritje të fëmijës së dytë.

Ajo publikoi një foto me barkun e rrumbullakosur ku shprehte gjithë gëzimin për faktin se do të bëhej nënë për herë të dytë.

Por ditën e djeshme, në festën e fëmijëve, pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe këngëtarja ka sjellë në jetë bebin e saj.

“Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde ”- shkruan ajo në foton ku duket dora dhe gjysma e portretit të bebit.

Ajo është gjithashtu nëna e një vogëlusheje 3-vjeçare.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Mesazhi  i Fernandos për Çiljetën,...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe i biri i saj Fernando janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Duke qenë se të atin e ka larg, Ferndando është mësuar që pjesën më të...

Jona Kalemaj ka dy fjalë...

Nëna është dashuria e parë e çdo njeriu dhe mbetet më e madhja dhe e pazëvendësueshmja gjithë jetën. Këtë e ka shprehur edhe Jona Kalemaj përmes disa fjalëve të dala...

“Shpirti plot”, Jonida Vokshi ndan...

Muajin e kaluar, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë për herë të parë prindër të një vajze, që e pagëzuan me emrin Emi. Ata kanë publikuar shpesh herë momentet...

“Ma thave shpirtin”, Rudina Dembacaj...

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj po përjeton sot një nga ditët më të vështira e të dhimbshme të jetës. Pas një beteje të gjatë në spital, i ati i saj...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X