“Kam gjithë botën”, Jonida Vokshi ndaj foton e vajzës

0 0

Prej afro shtatë muajsh, moderatorja Jonida Vokshi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, një vogëlushe të cilën e ka quajtur Emi.

Prej asaj kohe, e kemi parë Jonidën të dedikuar plotësisht tek e bija, e cila i merr pjesën më të madhe të ditës.

Herë pas here ajo i ndan në rrjetet sociale momentet e shenjta me vogëlushen e saj, duke e shprehur dashurinë në format më të bukura përmes fotove e fjalëve me të cilat i shqëron.

Në postimin e fundit në Instagram, Jonida ka ndarë mbrëmë një foto shumë të ëmbël me Emin, të cilës i ka treguar portretin.

“Tani që të kam ty, kam gjithë botën mam! Faleminderit o Zot”- janë fjalët e Jonidës dedikuar vajzës.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X