Ka vetëm 10 ditë që ka lindur, Ariana Fejzullahu habit me format trupore

0 0

Nuk kanë kaluar as dy javë që kur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana u bënë prindër për herë të katërt.

Vajza e tretë erdhi në jetën e tyre pas dy vajzave dhe një djali më të rritur.

Ajo u quajt Ana dhe çifti u shprehën shumë të gëzuar që familjes së tyre ju shtua një anëtar i ri.

Ditën e sotme Ariana ka publikuar një foto ku shihet teksa e ka nxjerrë për shëtitje bebushen e saj të vogël.

“Ditë me diell me bebushen time”, shkruan ajo.

Ajo që bën shumë përshtypje është se sa shpejt i ka rikthyer format trupore bashkëshortja e këngëtarit.

Komentet kanë qenë shumë pozitive ndërsa foto ka marrë mijëra pëlqime.

Kujtojmë se çifti ka deklaruar më herët që duan shumë fëmijë dhe me siguri vogëlushja e porsaardhur në jetë nuk do të jetë fëmija i tyre i fundit.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Të don nana dhe babi...

Zëri, vogëlushi i Gjikos dhe Elitës feston sot ditëlindjen e ti jtë parë. Ka qenë moderatorja Elita Rudi që ka njoftuar ndjesit për ditën e shënuar të familjes përmes një...

Djali i këngëtares mendon se...

Askush më shumë se vetë fëmija juaj nuk mund t'ju mbajë të përulur. Carrie Underwood mund të jetë një këngëtare me famë botërore mahnitëse dhe jashtëzakonisht e talentuar, por për...

Shëtitja e parë e Amelisë...

Dy vogëlushët e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit, vajza Ameli dhe i porsalinduri i familjes Duami, kanë bërë sot shëtitjen e parë së bashku. Edhe pse është vetë shumë e...

Mirëmëngjes nga Elisa Spiropali dhe...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlsamenitn, Elisa Spiropali prej pak ditësh është bërë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë djalin e saj Krenin, duke i dhuruar...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X