Jona Spahiu tregon si ia ka ndryshuar jeten mëmësia/ FOTO

0 0

Ardhja e një fëmije sjell shumë gëzim në jetën e prindërve të rinj, por gjithashtu ora e netë të gjata pa gjumë. Këtë anë të medaljes ka treguar moderatorja Jona Spahiu, përmes dy fotove.

Ajo është shprehur me “autoironi” për pagjumësinë dhe efektet e saj, që sipas Jonës janë të dukshme edhe në pamje.

“Ju kujtohet koha kur fëmija flinte gjtihë natën dhe unë isha e bukur? As mua”,- shkruan Jona.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X