Jona Spahiu fjalë zemre për të birin/ VIDEO

0 0

Që prej lindjes së djalit të saj Raiden, moderatorja Jona Spahiu pjesën më të madhe të kohës dhe energjisë ia kushton vogëlushit. Të shumta janë edhe postimet në rrjetet sociale, ku Jona mban të infromuar ndjekësit me copëza nga jeta e saj familjare, tashmë si nënë.

Fundjavën që lamë pas, moderatorja ka qenë pranë detit së bashku me partnerin dhe vogëlushin, Raiden, të cilit Jona i ka kushtuar disa fjalë shumë të bukura, krahas momenteve që kanë kaluar në det.

“Dhe më pas shpirti im të pa ty dhe tha: ‘Oh, ja ku je, ti je ajo për të cilën kam kërkuar’”, ka shkruar Jona.

Ditëve të karantinës, ajo ka qenë shumë aktive me psotime jo vetëm me të birin, por edhe me të shoqin me të cilin na ka treguar se janë stërvitur në kushte shtëpie, si shumica e njerëzve që kanë qëndruar kaq gjatë të mbyllur.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X