“Jom dashuru në ty”, Tuna publikon foton e djalit të vogël

0 0

Pak ditë më parë, këngëtarja nga Shkupi Tuna Sejdi na ka surprizuar të gjithëve, teksa bëri publik lajmin se u bë nënë për herë të dytë. Pa zbuluar asnjë detaj gjatë kohës së shtatzanisë, ajo postoi foto nga salla e lindjes, të cilat i shoqëroi me këto fjalë:

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”.

Ditën e djeshme, Tuna na ka prezantuar me një iamzh të qartë të vogëlushit Zen, teksa ka qenë duke fjetur.

“Jom dashuru në ty”, ka shkruar Tuna përkrah fotos së tij.

Pas lindjes së djalit të dytë, herë pas here Tuna ka publikuar foto e video të papublikuara më parë nga momentet e shtatzanisë, përfshirë edhe festën e zbulimit të gjinisë së bebit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X